22 23 24 25 26 27 28
29 30

Начало 17:07
« Обратно
Портсмут-Челси 1:1(краен резултат,пряко от Фратън Парк.Можете да видите минута по минута какво се е случило от мача,като натиснете заглавието.)
Съдия:Хауърд Уеб Стадион:Фратън Парк

Краен резултат
Портсмут-Челси 1:1

1' Начало на мача.
16' Груб фал на Жулиено Белети,след който Кранчар стреля,но Чех спаси.
20' Коул прави финтове и подава към Шон Райт Филипс,но неговият изстрел бе безобиден.
21' Шон Дейвис прави грубо нарушение срещу Ашли Коул и получава жълт картон.
23' Чеха Милан Барош е повален от Тал Бен Хаим,но нищо опасно за нападателя.
24'Никола Анелка пада в наказателното поле,но съдията не отсъжда дузпа.
26'Корнер изпълнен от Джо Коул,но Дейвид Джеймс излиза смело и хваща топката без проблеми.
29' Фаул на Анелка,който настъпа Ласана Диара.
30' Изстрел на Ласана Диара,който е много активен,но нищо опасно за Чех.
32' Фаул на Ное Памаро,който събори Жулияно Белети пред наказателното поле на Портсмут и получава жълт картон.Малуда изпалнява свободния удар ,но нищо опасно.
33' Корнер изпълнен от Белети,топката отиде при Балак,който стреля но топката бе изчистена от гол линията.
34'Барош претендира за игра с рака на Белети,но рефера отсъжда само корнер.
35'Корнер за Портсмут след който Памаро стреля,но топката се отклони от гредата.
39'Изстрел на Шон Дейвис,който получи подаване от Кранчар,но изстрела му мина далеч над гредата.
40' Фаул на Ашли Коул срещу Шон Дейвис,но центрирането не се получи.
42' Макелеле сбърка пас в наказателното поле на своя отбор,Барош му отне топката,но я загуби и претендираше за дузпа отново,но Хауърд Уеб не осъди такава.
45' Две минути продължение на първата част.
45' Джеймс израща топката напред и съдията Хауърд Уеб свири края на първата част на стадион Фратън Парк.
46' НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ:
50' Много грешни пасове от двата отбора и нищо интересно до момента.
52' Ашли Коул направи двойно подаване с Райт-Филипс,прокара топката под краката на Джонсън,но Дейвид Джеймс излезе и изчисти в корнер.
54' Фаул на Алекс срещу Кранчар и позицията е добра за изстрел,но Ласана Диара не стреля добре.
55' GOAL! Челси повеждат на Портсмут.Макелеле направи 30 метров пас към Малуда,койно подаде към Белети,той прати топката към Анелка и французина беше безпогрешен.
62'Балак получи удар и се наложи да смени фланелката.
63'Ашли Коул навлезе опасно по левия фланг и центрира,но Ричард Хюз изчисти без проблеми.
64 'GOAL!Портсмут изравнява на Челси.Дейвид Джеймс изпрати доста дълъг пас напред,Барош отклони топката с глава към Джърмейн Дефоу,който беше изпуснат от Жулиано Белети и английският нападател не остави никакъв шанс на Петър Чех.
68' Смяна за Помпи:Арнолд Мвуемба заменя Шон Дейвис.
70' Играчите на двата отбора се поуспокоиха и нищо интересно не се случи до момента.
73' Нико Кранчар изпрати дълъг пас към Милан Барош,но чеха бе в засада.
74' Смяна в Челси:Клаудио Пизаро заменя Флоран Малуда.
75' Милан Барош напредна с десет метра и подаде на Глен Джнсън,който подаде към Дефоу,но той беше в засада.
76' Барош излъга двама футболисти на Челси,но си повярва прекалено много и изгуби топката.
78' Джо Коул направи добро двойно подаване с Анелка,излега Кямбъл,но изстрела му можеше да бъде по-добър.
79' Дефоу изпусна едно отлично положение срещу Чех и прати топката в аут.
80' Челси натиска своите опоненти,но не създава нищо интересно.
81' Портсмут печелят корнер след контра атака,но защитниците на Челси си свършиха работата.
83' Макелеле извърши ужасен фаул срещу Бароу,но Кранчар не изпълни добре свободния удар.
87' Челси усилват натиска срещу Портсмут.
89' Ласана Диара подава към Дефоу,който стреля, но удара мина над вратата много опасно.
90' Четири минути продължение на Фратън Парк.
93' Изстрел отдалеч на Ашли Коул,но нищо опасно.
94' Изстрел на Дефоу след отлична контра атака,но изстрела му мина покрай гредата.
94' Край на мача.Портсмут взима ценна точка от своя лондонски съперник и вече има актив от 39 точки.Челси може да са щастливи,че не загубиха,но вече са на шест точки от Арсенал.